Parduoda Baras/restoranas/naktinis klubas, Santa Marta, Magdalena, Kolumbija, calle 18 no 3-75

Parduoda - Cod. 38867

  • Tipologija: Baras/restoranas/naktinis klubas
  • Sritis: 140 m²
  • Kambariu skaicius: 6
  • Valstybe: 1

„La Canoa“ yra kavinė, restoranas, pyragaičiai ir prancūzų kepyklos, esančios istoriniame Santa Martos centre, veikiančioje nuo 2011 m.

Veikimo metai: 8 metai
Metinė apyvarta 125 000 EUR
pardavimo kaina: 100 000 €

Įskaičiuota: klientų užrašų knygelė, receptų knyga, kasos sistema, kompiuteris, unox orkaitė, 3 viryklės, kavos aparatas La Marzocco, 1 virtuvės maišytuvas, 4 nerūdijančio plieno stalai, 2 šaldytuvai, 2 šaldikliai, 1 šaldytuvas mini baras , 1 vyno rūsys, 1 priekinis ir galinis baras, 1 konditerijos vitrina, 10 kietų medinių stalų, 40 kėdės, 5 sulankstomi stalai renginiams, 3 oro kondicionieriaus keitiklis, 1 įmonės automobilis, 1 kompiuteris ir spausdintuvas su sistema kasos aparatai, 2 vaizdo kameros, virtuvės reikmenys, pyragaičiai ir paslaugos, plokštės, stiklo dirbiniai.

Vieta:
Mes įsikūrę respublikiniame stiliaus name, 140 m2 renovuotas ir pritaikytas jos veiklai, jame yra oro kondicionierius ir nerūkomojo kambario bei labai malonaus kiemo. Mes įsikūrę istorinio centro širdyje, labai aktyvioje kavinių ir restoranų zonoje, įprastose vietose turistams ir vietiniams gyventojams.

Mūsų klientai:
„Canoa“ per šiuos metus pastatė tvirtą kokybės ir paslaugų reputaciją tarp „Samarios“ ir užsienio lankytojų. Svarbu pabrėžti, kad mūsų klientai yra ne tik turistai, o tai leidžia La Canoa surengti metinę veiklą. Mes taip pat tikimės labai gerų santykių su viešbučiais ir nakvynės namai mieste, kurie visada rekomenduoja mus. Mes taip pat turime keletą klientų, kurie savo šventes vykdo „La Canoa“.

Maitinimas / maitinimas / kitų restoranų ir viešbučių tiekėjai Mes sukūrėme klientų knygą su įvairiais miesto viešbučiais ir restoranais, kurie reguliariai užsako įvairias ypatingas duonos, patiekalų ir įvairių preparatų. Mes taip pat aprūpiname puikiais renginiais, pavyzdžiui, paplūdimio vestuvėmis ir kitomis šventėmis.

Mūsų komanda: komanda yra labai gerai apmokyta ir lydi mus ilgą laiką, o tai padės lengviau atsigauti.

Mūsų produktai:
Rytinės duonos su šokoladu, raguoliais ir kitais pyragaičiais išeina šviežios, duonos siunčiami į skirtingus restoranus ir viešbučius pagal užsakymą, nuo pusryčių, kavos specialybių ir vaisių sulčių, vidurdienio a la carte patiekalais, kurie sujungia geriausi vietiniai ingredientai, turintys prancūzų virtuvės žinių, popietės kavos, pyragaičių ir kokteilių, vakaro vakarienė romantiškoje ir gyvybingoje atmosferoje.

Receptai yra organizuojami ir parašyti tiksliai ir tvarkingai, o tai leidžia greitai jį paimti ir visada išlaikyti kokybišką standartą bei identiškų patiekalų realizavimą. lengva sekti.

reputacija
Rekomenduojama ekskursijos vadovo, protingo mažo ir vienišos planetos, ir pasirodė daugelyje nacionalinių leidinių. Esame labai gerai įsitvirtinę socialiniuose tinkluose „Facebook 4362“ mėgsta, instagram 2366 pasekėjai ir interneto puslapis su visa reikalinga informacija, kuri taip pat yra labai lankoma. „Tripadvisor“: reitingas 4.5 iš 5 ir 17 iš 348 restoranų Santa Martoje „Google“: kvalifikacija 4.6, „Facebook“ įvertinimas: 4.8.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB