Parduoda 3 miegamieji, Bogota, Bogota, Kolumbija, Chico Navarra

Parduoda - Cod. 41158

  • Tipologija: 3 miegamieji
  • Sritis: 111 m²
  • Kambariu skaicius: 3
  • Valstybe: 1

Gražus Pent namas įsikūręs ant 6 aukšte Pažangios statybos Palma Magna, 7 metai su 2,35 metrų aukščio, su dideliais Prancūzijos duris ir prancūzišku balkonu, kad padaryti tai labai apšviestas ir leidžia jums turėti natūralų apšvietimą nuolat, per kurį gali mėgautis įspūdingas vaizdas į saulėtekis arba saulėlydis rytinių kalvų, o Jums atsipalaiduoti prie židinio šilumos, todėl tai unikalus namų aprūpinta elegantiškų apdailos, kur galite gyventi ir dalintis nepamirštamų akimirkų su savo šeima per savo patogios erdvėse, kurias sudaro iš viso 111, 96 m2 ploto, paskirstyto atviro išplanavimo L stiliaus virtuvėje su juodo marmuro baru ir prekystaliu bei gartraukiu; 3 erdvūs miegamieji, pirmasis su atskiru vonios kambariu ir pagalbiniu vonios kambariu kitiems kambariams, taip pat socialinis vonios kambarys iš viso 3 vonios kambariams, jaukus, funkcionalus ir patogus valgomasis su pakankamai erdvėmis, kur galėsite mėgautis šiluma ir tuo pačiu metu turi puikią motyvacinį laišką gauti savo svečius. Pastate yra registratūra ir bendras poilsio kambarys; visa tai už 750 000 000 milijonų pesų galimybę kainuoti su mėnesio administravimo mokesčiu, kuris yra 600 000 JAV dolerių.
Jis įsikūręs viename išskirtiniausių sostinės sektorių; Chico Navarra mieste, kur turėsite privilegiją turėti įvairių pranašumų ir nesuskaičiuojamą kiekį paslaugų, taip pat puikius privažiavimo kelius, tokius kaip 116-oji gatvė, šiaurės plentas, 19 prospektas ir visai netoli masinio viešojo transporto.
Čia visada galite mėgautis karštu vandeniu, nes pastate yra centrinis katilas, kuris tiekia visus butus. Lygiai taip pat ir elektros tiekimo sutrikimai nėra problema, turėsite 100% atsarginę jėgainę ir tarsi to būtų negana, nesijaudinkite dėl savo transporto priemonių, turite 2 dideles internetines ir jūsų automobiliams skirtas stovėjimo vietas. svečių transporto priemonių rūsyje, kur mes taip pat rasti užstatą, kuris turi idealią aukštis saugoti viską, ko jums reikia; Iš rūsio galite pereiti per liftą prie savo namų durų, o svarbiausia ir vienas iš jo vidinio saugumo privalumų - turite prieigos kontrolės lustą prie lifto.
Be jokios abejonės, ideali ir išsvajota erdvė visiems; Jei tai jus domina ir norite tai sužinoti bei išplėsti daugiau informacijos, susisiekite su mumis ir mes suplanuosime jūsų susitikimą, kad galėtumėte jame apsilankyti, galėtume pasikalbėti ir pateikti savo pasiūlymus.
„Chico Navarra“ yra viena geriausių vietų gyventi, nes tai yra vienas išskirtiniausių miesto sektorių, jis išsiskyrė plačiomis žaliomis zonomis, kuriomis galima mėgautis ramiai ir kuriose galite pasidalinti su savo šeima, keliauti. su jūsų augintiniai ar tiesiog vaikščioti ir mėgautis, o jūs grožėtis jos gražus butas pastatai ir prabangūs namai, su savo elegantišku architektūra, išsiskiria savo fasadai, kurie yra dalis Chico Navarra tapatybės blaivumo. Šis elegantiškas sektorius turi skirtingus prekybos centrai, parduotuvių ir komercinių įmonių visų rūšių, su lengva prieiga prie skirtingų ir svarbių prekybos centrų, kaip antai: "Plaza 102 prekybos centras, Chico prekybos centras, Chico Centro prekybos centras, Centro 93 Torre Norte, Alhambra Plaza prekybos centras, Portobello dizaino centras, LAZUS mazgas, 100. Gatvė statybos ir kur dideli prekybos centrai Didžiosios padėties sostinėje išsiskirti, kaip antai: Andino prekybos centras, Unicentro AK 15 "prekybos centras ir" Hacienda Santa Barbara "prekybos centras, kuris jiems yra maždaug 12 minučių kelio automobiliu arba 4 km pėsčiomis. Be to, jo įvairus ir patrauklus vietinis ir tarptautinis gastronominis pasiūlymas jį laiko turistiniu tašku mieste. Netoliese rasite svarbius sveikatos centrus, mokyklas, restoranus ir išskirtinių dekoracijų parduotuves. Tikrai labai išradinga ir saugi vieta gyventi. Jis turi puikius privažiavimo kelius, tokius kaip 19 prospektas, 100 gatvė, 116 ir Šiaurės greitkelis, taip pat yra labai arti masinio transporto.
Ar pasakojime sakoma, kad žodis „Chicó“ kilęs iš Muisca chicú kilmės, kuris reiškia „Mūsų sąjungininkas“? Chicú buvo jų vardas upeliui, kylančiam rytinėse kalvose, vietoje netoli šio sektoriaus.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB